Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozlúčka s letom - 2023

SÚBOR
Dátum: 23.08.2023
Autor: Obec Most pri Bratislave
Rozlúčka s letom - 2023

Príďte si užiť záver leta na futbalové ihrisko - čaká na vás bohatý hudobný program, široká gastro zóna a sprievodné atrakcie pre deti.

Príďte si užiť záver leta na futbalové ihrisko - čaká na vás bohatý hudobný program, široká gastro zóna a sprievodné atrakcie pre deti.
 
Tešiť sa môžete na kapely a interpretov ako Heľenine oči, Ivan Mládek, Bijouterrier, Ewelin, Dora, AYA, Duchoňovci, Janko Lehotský, Slobodná Európa, Brandys, Los Brados či Bullet Holes.
 
Vstup zdarma do areálu festivalu je platný výhradne len pre občanov s trvalým pobytom v Moste pri Bratislave, ktorí sa pri vstupe preukážu platným dokladom totožnosti (občiansky preukaz) potvrdzujúcim ich trvalý pobyt. Jedna osoba s trvalým pobytom v obci môže takto získať pre seba maximálne jednu bezplatnú vstupenku.
 
Lístky a vstup pre ostatných:
Vstupenku za zvýhodnenú cenu 15,- € je možné zakúpiť si IBA osobne na Obecnom úrade v Moste pri Bratislave počas stránkových dní (platba možná iba v hotovosti). ZŤP - zľava 50% (pri kúpe a aj pri vstupe na festival je potrebné sa preukázať preukazom ZŤP). 
Cena vstupenky v deň konania festivalu bude na mieste 25,- €. Vstupenky sa dajú zakúpiť aj online cez ticketportal, avšak za inú, zväčša vyššiu cenu. Každá vstupenka platí na 2 dni konania festivalu. Deti do 12 rokov majú v sprievode rodičov nárok na vstup zdarma. Odporúčame si vstupenky zakúpiť vopred na obecnom úrade – kapacita miest je limitovaná. 
 
???? Parkovanie:
Pre bezproblémové parkovanie pre návštevníkov odporúčame využiť priľahlé veľké parkoviská, napr. pri OC Ponte, BILLA, LIDL, alebo TERNO, ďalej pri obecnom úrade, pred Kultúrnym domom, parkovisko pri cintoríne. Neparkujte, prosím, v priľahlých uličkách pred rodinnými domami, voľné parkovanie vôbec nebude možné na Športovej ulici.
 
Zmena miesta, času, interpretov a programu je vyhradená. Organizátor festivalu je EVENT & FEST Družstvo, Grosslingova 4, 811 09 Bratislava a festival je organizovaný s finančnou podporou Obce Most pri Bratislave. 
 
Otázky ohľadne možnosti predaja/stánkov smerujte na organizátora festivalu: info@event-fest.sk alebo +421 948 631 694 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Rozlúčka s letom 2023 Veľkosť: 535 kB Formát: jpg Dátum: 23.8.2023
Rozlúčka s letom - rozpis Veľkosť: 333.1 kB Formát: jpg Dátum: 8.9.2023