Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozlúčka s letom 2023 - informácia

SÚBOR
Dátum: 31.07.2023
Autor: Obec Most pri Bratislave
Rozlúčka s letom 2023 - informácia

V ostatnom čase sa nás často pýtate, či Rozlúčka s letom 2023 bude. 

Vážení občania,
v ostatnom čase sa nás často pýtate, či Rozlúčka s letom 2023 bude. 

A preto, aj keď stále na Rozlúčke s letom pracujeme…Rozlúčka s letom 2023 tento rok BUDE. 
Priatelia, prípravy na tretí ročník hudobného festivalu, ktorý sa tradične koná na konci prázdnin, sa blížia ku koncu. Máme stanovený termín, dohodnuté hudobné skupiny a priestor je rezervovaný. Momentálne sa riešia posledné detaily, ako napríklad zmluvy a dotácia od našej obce pre organizátora. 

Aj tento rok sa môžete tešiť na 2 dni plné zábavy a skvelých hudobných vystúpení, napríklad, od skupín HEX, Heľenine oči, Dora, Evelin, Slobodná Európa či Bijouterrier a Brandys. Pre staršie publikum zahrá tento rok Janko Lehotský, Ivan Mládek a Duchoňovci. 
Program je predbežný, a preto sa môžu ešte vyskytnúť zmeny. Samozrejmosťou budú stánky s občerstvením, kolotoče a ďalšie aktivity, aj pre deti. 

Vstup bude pre občanov Mostu pri Bratislave, samozrejme, bezplatný.

Rozhodli sme sa počkať s uverejnením programu a ďalších informácií, kým nebudú vyriešené väčšie organizačné záležitosti, ale vy sa nás pýtate, tak predpokladáme, že sa tešíte a my by sme už mali odpovedať.  V najbližších dňoch pôjdu zmluvy a návrhy, program a rozpočet aj na schválenie na obecné zastupiteľstvo. Po schválení sa vydá oficiálny program a plagát, a bude spustený predaj lístkov aj na Obecnom úrade. 

Na programe, plagáte a organizácii sa stále pracuje, a všetky ostatné potrebné informácie doplníme čoskoro. Tešíme sa na vás a na to, že sa po roku opäť stretneme a dobre sa zabavíme na našom/vašom podujatí. 

Organizačný tím Rozlúčky s letom a obec Most pri Bratislave. 

Všetky potrebné informácie, ako aj kompletný program, budú čoskoro zverejnené na webovej stránke a na FB stránke obce Most pri Bratislave. 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Rozlúčka s letom 2023 Veľkosť: 62.5 kB Formát: jpg Dátum: 31.7.2023